Telefoni: +86 18825896865
Fabrika më e mirë e llambave LED Edison

Rreth nesh

Baza e biznesit në besim, Baza e besimit në njohje.
 • B1
 • B2
 • B3
 • B3-2
 • B4 (2)
 • B5
 • B6
 • B7
 • B8
 • B9
 • B10
 • B11
 • B12
 • B13
 • B1
 • B2
 • B3
 • B3-2
 • B4 (2)
 • B5
 • B6
 • B7
 • B8
 • B9
 • B10
 • B11
 • B12
 • B13

Omita Lightig me Regjistruar gjeti 20 milionë RMB të gjetura në vitin 2009. Si një projektues, prodhues dhe eksportues i shquar i pajisjeve të ndriçimit dekorativ dhe llambave Edison, produktet dhe shërbimi ynë janë miratuar nga klientët në mbarë botën.Ne kemi dy ndërtesa fabrike të cilat ndodhen në qytetin Dongguan me 6000M2 fabrikë pune, 2000M2 depo dhe 400M2 Showroom.Ne gjithashtu kemi një ekip profesional nga projektimi, prodhimi dhe kontrolli i QC, dhe ekipi i marketingut dhe shitjeve.Produktet dhe shërbimet tona janë zgjeruar në mbi 27 vende, Evropë dhe SHBA si tregu kryesor, megjithatë ne kemi biznes edhe në ato vende në zhvillim me shpejtësi të lartë, duke përfshirë Brazilin, Kilin dhe Afrikën e Jugut, Nigerinë, Malajzinë.Shumica e produkteve tona janë të certifikuara CE Rohs, dhe me siguri gjithashtu kanë UL dhe SAA.

Produkte të reja

Filament spirale alexa google llambë inteligjente dekorative G40 G125 5W RGBW e pajtueshme me Alexa, Google Home


Llambat inteligjente po bëhen gjithnjë e më popullore për çdo familje në të gjithë botën.Është shumë bukur të kesh llambë inteligjente në dhomën e gjumit, mund ta rregullosh ndriçimin e llambës në mënyrë komode, mund të caktosh një kohë për llambën kur koha duhet të zvogëlohet dhe të shkosh të flesh.Me teknologjinë Tuya, është shumë i përshtatshëm për ju që të kontrolloni llambën në distancë të gjatë pikërisht me telefonin tuaj inteligjent.Smart Vintage Bulb është i pajtueshëm me Alexa, Google Home dhe Shortcuts Siri.Ideale për iOS dhe Android.

Informacioni i led Edison Bulb

Ndarja nga këndvështrimi i prodhuesit
 • 23-02-08

  Llamba Edison Vintage LED e zbehtë në të ngrohtë

  Me zhvillimin e zbulimeve LED dhe teknologjike, njerëzit kanë kërkesa më të larta për llamba LED.Ata duhet të kenë një jetëgjatësi të gjatë dhe llambë LED me më shumë funksione për të përmbushur nevojat e ndryshme të njerëzve për ndriçim.Prandaj, shumë prodhues për të përmbushur nevojat e ndryshme të njerëzve...

 • 23-01-13

  Prezantimi i bulbs Edison dimmable

  LED janë të njohur për konsumin e tyre të ulët të energjisë dhe ndriçimin e lartë.Shkëlqimi dhe konsumi i energjisë janë më shumë se 60% të ndryshëm nga llambat tradicionale të tungstenit.Por jo të gjitha llambat mund të errësohen, dhe çmimi i llambave me errësim do të jetë më i shtrenjtë, do t'ju duhet të vlerësoni nevojat tuaja përpara se të zgjidhni...

 • 22-12-16

  Si të paketoni një llambë LED Edison në një mënyrë të sigurt

  Pjesa më e madhe e llambës led Edison është bërë nga qelqi, dhe Glass është artikull i brishtë.Bëhet fjalë për llambat Edison led XXL, ky problem u bë serioz, njerëzit duhet ta trajtojnë me shumë kujdes, përndryshe dëmi do t'ju bëjë të humbni para.Për shkak se llambat e mëdha janë më Frag...

 • 22-12-06

  Udhëzues i llambës LED Edison me tuba

  Llamba tubulare e ka marrë emrin e saj nga forma e saj e ngjashme me tubin.Llambat me tuba kanë aplikim shumë të ndryshëm sipas formës së tyre.Llambat me tuba vijnë në gjatësi të ndryshme, variojnë nga 55 mm në 520 mm (madje edhe më të gjata).Këto llamba përdoren për ndriçimin e përgjithshëm në ambiente jashtë...