Telefoni: +86 18825896865

Rreth Nesh

Rreth Nesh

about (1)

Omita Lighting është themeluar në vitin 2009. Si projektues, prodhues dhe eksportues i pajisjeve dhe llambave të ndriçimit dekorativ, produktet dhe shërbimet tona janë njohur nga shumë klientë në mbarë botën.Ne kemi dy fabrika me një sipërfaqe totale prej 9000 m2, të dyja të vendosura në Dongguan.

Të gjitha proceset duke përfshirë projektimin, prodhimin, kontrollin e cilësisë dhe marketingun kryhen në shtëpi.
Produktet tona shiten në mbarë botën, me Evropën dhe SHBA-në që janë tregu ynë kryesor.Vende të tjera përfshijnë Brazilin, Kilin, Afrikën e Jugut, Nigerinë dhe Malajzinë.Pothuajse të gjitha produktet tona kanë certifikim CE dhe RoHS.UL dhe SAA janë në dispozicion sipas kërkesës.
Si prodhuesi më i madh i llambave në Dongguan, klientët tanë mund të presin standardin më të lartë të kontrollit të cilësisë (QC) dhe një periudhë garancie minimale prej 2 vjetësh.

 

"Biznes i bazuar në besim, besim i bazuar në njohje"

about (1)

Imazhet e fabrikës

about (1)

Fryrje xhami

about (1)

CNC

about (1)

Lustrim

about (1)

Saldimi

about (1)

Instalimi

about (1)

Produktet e Përfunduara

about (1)

montimi

about (1)

Ngarkimi i gazit helium

about (1)

Testi i plakjes

about (1)

Foto-/Analiza kolorimetrike

about (1)

Kontrolli i cilësisë

1

Certifikatat

Partnerët

logo

fd_img1